O Nas

Strona:
Zapisane w Kronikach to strona powstała w listopadzie 2013 roku. Opisujemy jak mówiono i pisano o Polsce i Polakach w różnych momentach dziejów. Historia jest jednak na tyle ciekawa, że grzechem byłoby się ograniczać do jednego tematu, dlatego znaleźć tutaj można artykuły o różnej tematyce. Celujemy zwłaszcza w ciekawostki historyczne, które wydobywamy na światło dzienne z opasłych, zakurzonych tomów.
Fanpage:
Nasz fanpage na facebooku powstał w tym samym czasie co strona. Prezentujemy na nim nasze grafiki poświęcone polskim bohaterom, oraz cytaty sławnych ludzi o Polsce i Polakach.
Sklep:
W lipcu 2014 roku założyliśmy sklep z odzieżą patriotyczną na stronie cupsell.pl. Można u nas kupić koszulki, bluzy, oraz kubki z motywami historyczno-patriotycznymi. Wszystkie grafiki są naszego autorstwa, więc kupując jakiś produkt z naszego sklepu wspieracie stronę Zapisane w Kronikach.
Redaktorzy: 
Kamil Chabros - Historyk. Pasjonat dziejów Związku Sowieckiego oraz losów Polaków podczas II WŚ. Założyciel strony i grafik.
Jacek Ostrowski - Absolwent Historii UMCS. Jego zainteresowania to historia XX-lecia międzywojennego, front wschodni podczas II WŚ, historia wojsk powietrzno-desantowych oraz dzieje Waffen SS. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Popularne Wpisy

Nasz Sklep

Instagram

Odsłony

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Nasze Grafiki